Zúčastněte se veřejné konference o aktivním rodičovství

15. října 2009

Zveme všechny rodiče a zájemce o témata  těhotenství, porodu a péče o rodinu na veřejnou konferenci Aktivní rodičovství, která se uskuteční v sobotu 24. 10. 2009 na Fakultě sociálních studií v Brně.
Program začíná už v 9.30 a jeho součástí budou přednášky, semináře, workshopy, praktické ukázky i promítání filmů. V rámci konference nabízí také Liga svůj seminář Právní výbavička pro rodiče, který bude probíhat od 16 do 17 hodin. Prostřednictvím příběhu paní Růženy se s vámi právníci a právničky Ligy podělí o zkušenosti svých klientů s porodním plánem, volbou místa porodu, povinným očkováním či se společným pobytem rodičů a dětí v nemocnici. Představí také své osobní zkušenosti. Přijďte se zeptat na svá práva, nebo přispět vlastním zážitkem.
Program zahrnuje i další zajímavá témata, např. Prosazování přirozených porodů do porodnic, Různé pohledy na očkování, Péče o děti v jiných kulturách, Aktivní otcovství, Ekoturismus – s rodinou na cestách, Zdravé přebalování a mnoho dalšího.
Akce proběhne na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně, Joštova 10. Pořádá ji Nesehnutí a Brána k dětem ve spolupráci s katedrou Environmentálních studií a Gender centrem této fakulty. Vstupné je 100,- v předprodeji nebo 150,- na místě. Po celý den bude zajištěn dětský koutek s hlídáním.